درمان و پیشگیری کرونا

استفاده از ماسک تنفسی سه بعدی در محیط شلوغ

استفاده از ماسک تنفسی سه بعدی در محیط شلوغ

ماسک سه بعدی ، حاصل تجربه ای طولانی مدت و استفاده ی ۱ ساله از ماسک های سه لایه می باشد. در میان تمام ماسک هایی که امروزه در سراسر دنیا برای پیشگیری از ویروس کرونا استفاده می شود به جرأت می توان گفت ماسک های سه بعدی پر طرفدار ترین می باشد . ماسک های سه لایه با بالاترین درجه ی پوششی و محافظتی توانسته اند جایگاه بسیار خوبی در بین مصرف کنندگان ماسک ها به دست آورد. یکی از بارز ترین ویژگی های این ماسک ها که می توان به آن اشاره کرد وجود ۳ لایه ملتبلون می باشد که کاملا از فرد محافظت می کند

ویژگی های ماسک های سه بعدی

در این مقاله قصد داریم تا شما را با ویژگی ها و مواردی که سبب جلب رضایت مصرف کنندگان این ماسک ها شده است آشنا کنیم :

تنفس راحت

طراحی ماسک های سه بعدی به گونه ای است که تنفس را برای فرد راحت تر می کند . در واقع تکه های ماسک به گونه ای طراحی شده اند تا در تنفس فرد هیچ خللی وارد نکنند و فرد بتواند با خیال راحت تنفس کند .

محافظت بالا

ماسک های ۳ بعدی از پنج لایه تشکیل شده است و ساختار آن مورد تایید سازمان بهداشت جهانی می باشد . این ماسک کاملا روی صورت را می پوشاند و مانع از ورود هر گونه هوای خارجی به داخل ماسک می شود ؛ به همین دلیل می تواند به عنوان یک لایه پوششی در برابر ویروس کرونا مورد استفاده قرار بگیرد.

امکان راحت صحبت کردن با ماسک سه بعدی

همان گونه در مطالب قبلی به آن اشاره کردیم ماسک های سه بعدی سه تکه هستند. یکی از تکه های این ماسک ها به گونه ای است که می توان آن را به راحتی روی بینی تنظیم کرد تا به خوبی روی بینی قرار بگیرد و مانع از ورود هرگونه ماده خارجی به داخل ماسک شود. تکه ی دیگر ماسک قابل تنظیم با شکل چانه می باشد. و تکه ی آخر ماسک روی دهان و قسمت پایینی بینی را می پوشاند و بدون هیچ گونه تماسی با دهان و بینی فرد را قادر می سازد تا به راحتی صحبت کند.

با توجه به مطالبی که در قسمت های قبلی به آن اشاره کردیم می توان دلیل محبوبیت این ماسک را در بین دیگر ماسک ها متوجه شد. جالب است بدانید این ماسک در بین افرادی که از عینک استفاده می کنند نیز بسیار محبوب است زیرا در هنگام نفس کشیدن هیچ گونه بخاری بر روی عینک فرد ایجاد نمی کند . شما عزیزان می توانید برای خرید ماسک سه بعدی با بهترین و مناسب ترین قیمت از سایت نبض مدیکال خرید کنید ؛ کافی است برای خرید اینجا کلیک کنید.
خرید ماسک